Středisko kulturních služeb Svitavy

6.11.2017 Po v 19:00 hod. JAKUB SMOLÍK S DOPROVODNOU KAPELOU

   Současná umělecko interpretační osobnost, jež svými   sladce laděnými písněmi oslňuje zejména něžnou část   publika. Při poslechu hitů jako „Až se Ti jednou bude       zdát“ , „Ave Maria“, „Jen blázen žárlí“ či „Prý chlapi         nebrečí“ pookřeje nejedno ženské srdce.

  Těží ze své image, pěkných skladatelských kousků          Z.Bartáka, Fr.Kasla nebo J. Zmožka, ale i nesmírně    vytříbeného vkusu pro výběr coververzí starších českých    šlágrů, které mladší část publika dnes zná především díky  němu.

 J. Smolík má na kontě více než 23 alb a patří k českým  interpretům s největší fanouškovskou základnou. Jeho  koncerty doprovázeny jeho doprovodnou skupinou a  vokalistkami jsou obohaceny nejedním zážitkem, humorem i  jevištní zábavou, čímž umocňuje divácký zážitek a potvrzuje  skutečnost, že jeho představení není jen běžný koncert,  avšak i zábavné show

 

   http://www.jakubsmolik.cz/.

Místo konání: Fabrika Svitavy

Vstupné: 330 Kč

Novinky e-mailem

Pokud máte zájem o zasílání emailem pořadů Střediska kulturních služeb a programu svitavských kin vždy v předstihu na další měsíc, zaregistrujte se pomocí Vašeho e-mailu.