Středisko kulturních služeb Svitavy

17.09.2018 Po v 19:00 hod. Ladislav Zibura : 40 dní pěšky do Jeruzaléma

 Poutník, spisovatel a blonďatý rošťák       Ladislav se na podzim vrací do Svitavské   Fabriky s cestovatelskými příběhy, které jste   ještě možná neslyšeli. Přijďte si je   poslechnout.

 Ladislav Zibura v létě 2014 sbalil svůj život   do 12 kilogramů, hodil batoh na záda a   vypravil se z Turecka pěšky do Jeruzaléma.   Bez mapy a orientačního smyslu ušel 1 400   kilometrů napříč rozpálenou krajinou   Turecka  a Izraele, stanul pod Zdí nářků a   prožil největší dobrodružství svého života.   Jeho cesta je příběhem omylů,   pozoruhodných setkání, šťastných i   nešťastných náhod, puchýřů a opruzenin. 

 Těšit se můžete na vyprávění cynického   kavárenského povaleče, který vám svým   laskavě nekorektním humorem dokáže, že   poutník rozhodně nemusí být katolík, asketa   ani nudný člověk.

 Ladislav Zibura (26 let) je mladý novinář a   cestovatel. Na pěších poutích (Řím,   Santiago  de Compostela, Jeruzalém,   Nepál,  Čína) už nachodil přes 5 000   kilometrů, další tisíce kilometrů najezdil na   kole a stopam. O svých cestách napsal tři   knihy, které se staly bestsellery (40 dní   pěšky  do Jeruzaléma, Pěšky mezi   buddhisty  a komunisty a Už nikdy pěšky po   Arménii a Gruzii). Kromě psaní knih Ladislav   také objíždí republiku s cestovatelskými   projekcemi, které jsou založeny především   na humoru a nadsázce. Publikum si Ziburu kromě jeho smyslu pro humor a rošťáckého šarmu oblíbilo především proto, že jsou jeho knihy krátké a plné obrázků.
 

http://www.princladik.cz/

 

Místo konání: Fabrika Svitavy

Vstupné: 160 Kč předprodej, 200 Kč na místě , 120 Kč ZTP,studenti

Novinky e-mailem

Pokud máte zájem o zasílání emailem pořadů Střediska kulturních služeb a programu svitavských kin vždy v předstihu na další měsíc, zaregistrujte se pomocí Vašeho e-mailu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací