Středisko kulturních služeb Svitavy

41.CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA A DÍLNA DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ, DĚTSKÁ SCÉNA

TERMÍN PŘEHLÍDKY V ROCE 2012:   8. -  14.6.2012
Předběžný program Dětské scény 2012 k nahlédnutí zde

 

 

 

Celostátní akce spojující Celostátní přehlídku dětského divadla a Celostátní přehlídku dětských recitátorů.
Koná se každoročně v červnu a to od roku 1971.
Dětská scéna zahrnuje vystoupení dětských recitátorů vybraných ze 14 krajských postupových kol a nejzajímavější  inscenace dětských divadelních, loutkářských a recitačních souborů doporučených ze 13 krajských postupových přehlídek, diskusní kluby a praktické semináře pro děti i dospělé účastníky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM  DĚTSKÉ SCÉNY 2011 - SVITAVY

 

PÁTEK 10. června
13.00

zahájení celostátní přehlídky a dílny dětských recitátorů • Ottendorferův dům
15.00-18.00
vystoupení recitátorů 3. kategorie • Ottendorferův dům

SOBOTA 11. června
9.00-12.00
vystoupení recitátorů 4. kategorie • Ottendorferův dům
15.30
zahájení celostátní přehlídky dětského divadla • Fabrika
1. blok přehlídky
10.00-11.20 vystoupení pro veřejnost
15.45-17.05 přehlídkové vystoupení
Šel jsem jednou z Kordoby • Fabrika
Tři boty, ZŠ a MŠ Třebotov
Když havranům mrznou nohy... • Fabrika

Divadýlko na Stráni, ZŠ Na Stráni, Děčín VI
Mauglí • Fabrika
Áčko, ZŠ Týnská, Třebíč
20.00
host přehlídky
Kouzelnej mlejn aneb Co se mele pod duchnou
• Fabrika
Loutkové divadlo Střípek, Plzeň

 

NEDĚLE 12. června
9.00-11.30
vystoupení recitátorů 2. kategorie • Ottendorferův dům
2. blok přehlídky
9.30-11.50 vystoupení pro veřejnost
15.00-17.20 přehlídkové vystoupení
Tak tohle je naše Leni?!  • Fabrika

HOP-HOP, ZUŠ Ostrov
Hlupáci z Chelmu • Fabrika
Eláhop!, ZUŠ Jižní Město, Praha 4
Tři sestry a jeden prsten • Fabrika
Babinec a Jan, ZUŠ Uherské Hradiště, pobočka Kunovice
Pohádka o Červené Karkulce • Divadlo Trám
DLS Blechy, Jaroměř
20.00

host přehlídky
Bratři Ebenové servírují Chlebíčky – koncert • náměstí

 

PONDĚLÍ 13. června
3. blok přehlídky

9.00-10.40 vystoupení pro veřejnost
14.00-15.40 přehlídkové vystoupení
Romance čumilů • Fabrika
JAU, ZUŠ Brandýs nad Labem
Když nemůžu spát • Fabrika
Pampalin, ZUŠ Turnov
Alice a skřet Tobiášek • farní stodola
Divadelní studio Kampak! ZUŠ Štítného, Praha 3

ÚTERÝ 14. června
4. blok přehlídky

9.00-10.45 vystoupení pro veřejnost
14.00-15.45 přehlídkové vystoupení
Sísa • Fabrika
Pecky, ZUŠ Domažlice
O panence, která není pro každého • Fabrika
Dětské studio, Praha 3
Pátá hlava • Fabrika
ZŠ Rousínov
Vlčí bouda • Divadlo Trám
Divadélko Růžek, České Budějovice
19.30 a 20.45
host přehlídky
V širém poli hruška • Divadlo Trám
Hana Voříšková, Helena a Jiří Vedralovi

STŘEDA 15. června
5. blok přehlídky

9.00-10.45 vystoupení pro veřejnost
14.00-15.45 přehlídkové vystoupení
Léčba neklidem • Fabrika
BUDDETO! Soukromá ZUŠ Trnka, Plzeň
O tlusté prababičce a loupežnících • Fabrika
Horní-Dolní, ZŠ Sloupnice
Kocourek Modroočko • Fabrika
Divadlo bez zábran, ZŠ speciální, Lanškroun

 

 

 

Deníky Dětské scény najdete zde

 

Fotografie z Dětské scény najdete ve fotoalbu zde.

Poslední aktualizace: 23.05.2013

zpět

Novinky e-mailem

Pokud máte zájem o zasílání emailem pořadů Střediska kulturních služeb a programu svitavských kin vždy v předstihu na další měsíc, zaregistrujte se pomocí Vašeho e-mailu.