Středisko kulturních služeb Svitavy

29.11.2019 Pá ve 20:00 hod. OCEÁN

 

 

Koncert znovuobnovené synth-popové legendy v klubu Tyjátr!

Českobudějovická kapela Oceán vydala koncem roku 2018
u Warner Music Czech Republic nové studiové album FEMME FATALE, kterým jednoznačně potvrdila svoji pevnou pozici
na české hudební scéně. Desítka nových písní nepřímo navazuje na úspěšnou desku VE SMÍRU z roku 2016, leč tentokrát jsou songy i jejich texty mnohem optimističtější a veselejší.

Pod hudbou jsou opětovně podepsáni všichni členové kapely,
o texty se opět postaral výhradně kytarista Petr Hons. Produkci měl na starosti osvědčený Armin Effenberger, který hrál v této věci prim i na minulé desce. „Zatímco album Ve smíru bylo aktem návratu a přijetí všech změn a společného otevření
se prostoru nekonečnému, tak Femme Fatale už je aktem čistého milování a to po všech stránkách. Je více animální, je plné něhy a naplnění z propojení principu ženského a mužského,“ dodává na adresu nové desky zpěvačka Jitka Charvátová. Její slova potvrzuje i pilotní singl Koření, který byl již nasazen do playlistů mnoha rádií.

 

http://www.oceancz.cz/

 

www.facebook.com/skupinaocean

Místo konání: Alternativní klub Tyjátr

Vstupné: 250 Kč v předprodeji , 300 Kč na místě

Novinky e-mailem

Pokud máte zájem o zasílání emailem pořadů Střediska kulturních služeb a programu svitavských kin vždy v předstihu na další měsíc, zaregistrujte se pomocí Vašeho e-mailu.

Souhlasím

K ukládání nastavení, měření návštěvnosti a správnému fungování webu využíváme soubory cookies. Souhlasíte s jejich užíváním? Více informací