image

Míša Růžičková: Lesní králoství

5. benefiční koncert pro svitavskou porodnici

event 20. 5. 2024 schedule 17:00 location_on KC Fabrika

Odpoledne pro ty, kterým pomáháme na svět

písničková show pro nejmenší

Co kdybychom na chvilku zapomněli na hluk velkoměsta a vydali se na dobrodružný výlet do tajuplného Lesního království? 🌲👑 Připojte se k nám na magické písničkové představení, jež nadchne nejen vaše malé děti, ale i vás.

Poznejte příběhy Zajíčka, Lišky, Medvěda a mnoha dalších lesních zvířátek, které nás provedou královstvím plným písniček. 🎵🦊🐻 . To, že v lese nemůžeme rozdělávat oheň, už všichni víme, ale kdyby náhodou někde hořelo, zatancujeme si u Hasičské písničky.

Cestou můžeme narazit na starý hrad plný zapomenutých příběhů. 🏰👸 A na závěr naší cesty se z nás stanou malí hrdinové - Popeláři, kteří pomohou udržet les čistý. 🗑️🌍 Přijďte se s námi pobavit, naučit se něco nového a prožít dobrodružství, které budete dlouho vzpomínat! 🎉🎈

Těší se na vás Míša


Od 16 hodin vás přivítá Tlapková patrola a spousta dobrot.


Představení je vhodné i pro ty, kteří ještě nevydrží dlouho sedět - během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu.


Délka představení je 50-60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.


Celý výtěžek bude použit na zlepšení zázemí pro pacientky a pro jejich doprovody k porodům.

Benefiční koncert spolupořádá porodnice Svitavy v zastoupení MUDr Lucie Kavanové

toll 320 Kč
v předprodeji
toll 350 Kč
na místě

Vstupenky zakoupíte v síti smsticket a na recepci Fabriky