image
ZRUŠENO

Afrika tuktukem - Tomík na cestách

bez náhradního termínu

Cestovatelská stand-up projekce!

event 17. 10. 2023 schedule 19:00 location_on KC Fabrika

Přednáška je zrušena.


JAR, BOTSWANA, ZAMBIA, ZIMBABWE, MALAWI, TANZANIE A UGANDA a věřte, že bude SRANDA!

 Tomáš Vejmola se vydal na další NEUVĚŘITELNOU cestu po východní Africe a to opět s tuktukem a s kameramanem Davidem Žváčkem! Převážně veselé a kolikrát až neuvěřitelné příběhy vám Tomík společně s Davidem barvitě povypráví a promítnou na plátně v podobě fotografií a videí, které na 111 dní dlouhé cestě posbírali.


Určené pro všechny, kdo se chce zasmát a nechce cestovat s tuktukem po světě!


Jak se řídí tuktuk v Africe? Jak žijí dnešní domorodé kmeny? Co vše se tam jí? Co malárie? A kde to bylo nejtěžší? Mnoho barvitých historek doprovázené krásnými, nejen dronovými záběry, vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou mile rád poví. Přednáška je určena pro všechny, kteří se rádi zasmějí, inspirují, či se chtějí dozvědět něco nového o cestování a daných zemích. 


Tomáš Vejmola je mladý cestovatel, který se rozhodl brázdit svět s úsměvem na tváři a nejlépe v sedle tuktuku. Pouští se do náročných expedic, které garantují silné až dechberoucí zážitky, ale i veselé historky, u kterých se od srdce zasmějete.

Když zrovna necestuje po světě s tříkolkou, tak dělá průvodce Maroku, či Gruzii nebo cestuje po České republice, kde v knihovnách, kinech, ve školách i na festivalech vypráví o svých cestách.

Krom toho napsal z cest dvě knížky a natočil cestopis Z Hranic okolo hranic, který běží na TV Prima Zoom!

www.tomiknacestach.cz

Vstupné: 150 Kč v předprodeji a 190 Kč na místě

Předprodej vstupenek v síti SMSticket a v recepci KC Fabrika

 

toll 150 Kč
v předprodeji
toll 190 Kč
na místě