image

Rest a DJ WICH

Koncert dvou legend českého hiphopu - RESTa & DJ WICHe v rámci Tour Pod Tlakem. Jako support vystoupí nadějný svitavský rapper Rahat Samkovich.

event 9. 3. 2024 schedule 20:00 location_on Klub Tyjátr

Rest se přes počáteční projekty a pokusy dostal do širšího povědomí hlavně díky rapovým freestyle battlům. Prvním počinem v roce 2010 pod Ty Nikdy byla zlomová deska Premiéra, kterou kompletně vyprodukoval DJ Fatte. Premiéra díky beatům, rapu a tématům zaznamenala obrovský úspěch a z Resta se tak v podstatě během noci stal jeden z předních rapových interpretů. 


O tři roky později, v říjnu 2013, se k Premiéře přidala deska Střepy. Tu dal Rest dohromady opět s DJ Fattem, který dodal všechny beaty na album. Střepy začínají přesně tam, kde skončila Premiéra a dají se tak považovat jako soubor aktuálních Restových myšlenek a názorů.


Po delší pauze, kdy rozdával sloky na cizí alba víc než vlastní tracky, vyšla v dubnu 2018 jeho třetí deska "Restart". Nyní už jde o album s hudbou od více producentů. Na albu se v textech silně odráží změny v životě Resta a jeho tvorba i sdělení se posouvá jinam, než na předchozích albech.


O tom, že spolupráce mezi Restem a Wichem vždycky fungovala, jsme se mohli přesvědčit už ze singlů KreditMike Tyson nebo Livin. A nyní přichází Tlak. Dlouhohrající album postavené na úzké spolupráci mezi Restem a Wichem, doprovázené 5 hosty. 


Wich sám je považován za jednoho z nejdůležitějších producentů u nás, který stál u zrodu tuzemské rapové hudby a definoval její základy v rámci kolaborací s Kontrafakt, PSH, Indym a celou řadou dalších velkých jmen.


Přijďte se podívat na dvě z nejuznávanějších rapových osobností u nás, které se zastaví do alternativního klubu Tyjátr v rámci Tour Pod Tlakem.


https://www.youtube.com/watch?v=rTvWwaBgVzs

https://www.youtube.com/watch?v=gO7fuGi8dlk

https://www.youtube.com/watch?v=2FX9nEKuJAA


Jako support vystoupí svitavský rapper RAHAT SAMKOVICH z labelu Independent Records, jehož singly Good Life, Auta a Vlny již delší dobu brázdí vlny youtubu.


https://www.youtube.com/watch?v=AZ1_v1EemyA

toll 350 Kč
v předprodeji
toll 400 Kč
na místě

Vstupenky zakoupíte v síti smsticket a na recepci Fabriky