image

Struny v podloubí - Karel Macálka & Tony Joch, MAJKLS

Koncert Karla Macálky a Tony Jocha po nichž následuje elektrizující vystoupení soul-jazz-funkové formace MAJKLS.

event 8. 8. 2023 schedule 19:00 location_on Podloubí před Nadací Josefa Plívy

Karel Macálka je kytarista, zpěvák, aranžér i autor, který se podílel na studiových nahrávkách Vlasty Redla, Jaroslava Samsona Lenka, Romana Horkého a jiných. Působil v hudebních seskupeních Bokomara, AG flek, později Každý den jinak (Vlasta Redl), Lenka Filipová, Jan Vančura, atd. Na úterním koncertu vystoupí s Tony Jochem.

Tony Joch je svitavský rodák, zpěvák, autor textů i hudby svých písní. V roce 2017 se stal ,,Talentem Country rádia,, s písní Racek. Za svou hudební kariéru Tony spolupracoval s řadou významných hudebních jmen a to jak na podiích, tak i v nahrávacích studiích. Mimo jiné například s Romanem Horkým, Pavlem Žalmanem Lohonkou, nebo Ivou Marešovou.


Majkls je soul-jazz-funk alternativní formace z Brna složená z hudebníků pocházejících z celé republiky a hrajících převážně autorskou hudbu. Poslech jejich tvorby je určitě nevšedním zážitkem. Kapela hraje v obsazení: Štěpán Podrazil - bicí, Shela - kytara, George Basstard Stejskal - baskytara, Majkl - klávesy, zpěv. Občas i s dechovou sekcí a sboristkami. Takže dorazte, máte se na co těšit.

https://www.youtube.com/watch?v=Lljz43SYmrU

Vstupné: zdarma