image
Koncert
Akce je pro děti
child_care

Svitaverna

Festival dobrého jídla, pití a zábavy

event 22. 6. 2024 schedule 12:00 location_on park Jana Palacha


V rámci Svitaverny vystoupí:

Adam Ďurica a kapela, Rozálie, SYxtet, Dřevěné divadlo Honzy Hrubce, Divadlo Víti Marčíka, Jan Hlavsa a jeho žonglérská stand-up show.

Nebude chybět ani kulinářská show.


Podrobný program:Velké pódium


12:00 Zahájení

12:15 SYxtet

16:00 Kulinářská show

17:45 SYxtet

19:00 Rozálie

20:50 Adam Ďurica a kapela


prostor před velkým pódiem


14:00 Žonglérská stand-up show Jana Hlavsy

15:20 Žonglérský workshop Jana Hlavsy


prostor pod bukem (poblíž velkého pódia)


14:30 Dřevěné divadlo Jana Hrubce - Honza a drak

15:20 workshop Dřevěného divadla Jana Hrubce - tvorba kouzelného lektvaru


prostor poblíž kavárny (místo, kde přes léto stojí malé pódium) nebo altán v zahradách Sv. Vincence z Pauly (v případě nepříznivého počasí)


13:00 Divadlo Víti Marčíka - O Zlatovlásce
O účinkujících:


SYxtet:


SYxtet, svitavský vokální xtet, byl založen na podzim roku 2012. Jeho členy jsou zpěváci s bohatými předchozími zkušenostmi se sborovým i sólovým zpěvem.

Uměleckou vedoucí je Veronika Plívová, o hudební doprovod se starají klavíristka Lenka Fikejzová a cajonista Etienne Van Sas.

SYxtet se zaměřuje na swing, jazz a populární hudbu, ale jeho repertoár zahrnuje také světskou a duchovní hudbu českých i zahraničních autorů pokrývající období od renesance až do současnosti.


www.facebook.com/syxtet


Rozálie:


Charismatická zpěvačka, akordeonistka a herečka kombinuje svým nezaměnitelným syrovým projevem dryáčnický šanson s cynickou romantikou. Uhrančivým půvabem a přesvědčivostí vypráví svoje životní příběhy v čistě autorských písních. Ty během koncertů dokresluje autentickými historkami, ironickými komentáři a přibližuje tak divákům, co za vznikem písní stojí.

V roce 2022 se dostala do nejužší nominace Cen Anděl v kategorii Objev roku s albem Korzetiér a v roce 2023 byla ve stejné kategorii nominovaná na Českého slavíka.


www.facebook.com/rozalieofficial


Adam Ďurica:


Mandolína, Neľutujem, Spolu, Naše hriechy alebo Zatancuj si so mnou! To všetko sú veľké hity slovenského speváka Adama Ďuricu, ktorý sa predstaví so svojou kapelou na českých koncertoch.


www.adamdurica.com
Vstupné zdarma

Změna programu vyhrazena