image

Věra Martinová a skupina Meritum

Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem.

event 15. 3. 2023 schedule 19:00 location_on KC Fabrika

Věra Martinová a skupina Meritum

V roce 2020 chystala Věra Martinová koncertní turné ke svému výročí narození. K tomuto významnému životnímu jubileu si nadělila i zbrusu nové řadové CD. Bohužel se vzhledem k situaci s pandemií celé turné pořád postupně přesouvalo, takže se dá říct, že vlastně stále pokračuje.

Věra Martinová je výraznou osobností naší hudební scény s nezaměnitelným stylem a jistě není třeba ji dlouze představovat. Toto o ní před pár lety napsal v recenzi pro koncert v Žatci pan Jiří Navrátil z Žateckého a lounského deníku.cz: "Její písně, to je taková pop-music v country obalu. Kytaru si na krk nevěší jen pro okrasu, je totiž absolventkou státní konzervatoře. Své písně si v některých případech sama skládá a to jak hudbu tak i texty. Její první seznámení s kytarou proběhlo již v osmi letech, kdy ji dostala k narozeninám. Proslavila se jako členka skupiny Schovanky. Na sólovou country dráhu jí vystřelila píseň Malý dům nad skálou, která se v 80. letech stala mezinárodním hitem, tzn. v Čechách i na Slovensku."

Věru Martinovou na tomto turné opět doprovodí její skupina ve složení Bára Šůstková – housle, ukulele, vokály, Olesya Ochepovskaya - klávesy vokály, Jakub Juránek – kytary, vokály, Jan Neruda – basová kytara, Adrian Ševeček – bicí.

Více na:

www.martinova.cz

www.facebook.com/vera.martinova

Předprodej vstupenek v síti SMS Ticket a v recepci KC Fabrika (Wolkerova alej 92/18)

Pro držitele Senior pasu platí 10% sleva na vstupném. Tuto slevu mohou uplatnit při nákupu vstupenky v recepci KC Fabrika. Při uplatnění slevy se musí držitel prokázat kartou Senior pas.

Pro držitele Rodinného pasu platí 20% sleva na vstupném. Tuto slevu mohou uplatnit při nákupu vstupenky v recepci KC Fabrika. Při uplatnění slevy se musí držitel prokázat kartou Rodinný pas.

toll 350 Kč
v předprodeji
toll 400 Kč
na místě

Vstupenky zakoupíte v síti smsticket a na recepci Fabriky