image

Veronique - Monty - Pý Ejdž senior s chotí

Písničkáři v parku 2024

event 9. 8. 2024 schedule 18:00 location_on park Jana Palacha

Veronique

Sólový projekt zpěvačky a violoncellistky Veroniky Hložkové postavený na live loopingu, výjimečné práci s hlasem a na silných (nejen) autorských textech. Veronika v minulosti hrála v několika kapelách (Wichrzhor, Wonderground, Nil, Lucky Joke, Kosnovská Trio),

v současné době se stále více soustřeďuje na vlastní hudební tvorbu.

www.facebook.com/veroniquehlozkovaMonty

Moravský písničkář směřující k vlastnímu hudebnímu stylu PLNOTUČNÝ FOLK

www.montyfolk.cz

www.facebook.com/montyfolkPý Ejdž senior s chotí

(Přemek Haas a Vlaďka Haasová)

Přemek Haas je český textař a autor hudby, multiinstrumentalista, studiový zvukař, aranžér a hlavní tvůrčí osobnost bývalé plzeňské kultovní folk-rockové skupiny Navzájem.

Absolvent plzeňské Vysoké školy strojní a elektrotechnické (VŠSE), fakulty elektrotechnické, začínal s muzikou na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let jako kytarista a zpěvák plzeňské rockové kapely R.U.R. Po návratu z vojny (1984) si prošel několika ročníky Porty s folkovými kapelami Tak jo a Houstka.


Po roce 1989 působil ve skupině Znouzectnost, spolupracoval s Cainem, Démophobií a s Jardou Svobodou (vystupuje i na CD a DVD Trabandu 10 let na cestě). Hostoval s Trabandem i na koncertech v Moskvě. Jako host vystupoval také s kapelami 3 dřeváci, Prsten Slepá kolej a Neboysa. Je autorem hudby k řadě dokumentárních filmů, mimo jiné složil muziku k večerníčkovým seriálům Tuláček a Pruhovaní kamarádi režiséra Václava Chaloupka. Spolupracuje s filmaři Ladislavem Moulisem st. a mladším či Mir. Čapkem, a to jak při tvorbě zvukové stránky řady jehojich dokumentů, tak i jako skladatel hudby (Brahmaputra /cena poroty na Tourfilmu 2009 v Karlových Varech/, Putování časem paní Marie Malé, Go! Hráč bez limitů, Do moře míst ...).


Po delší pauze se v letech 2011/2012 vrátili Navzájem k velmi občasnému koncertování jako Navzájem – mini, tentokráte ve složení Přemek Haas, Vlaďka Haasová a Caine.

Přemek Haas se jinak převážně zabývá chodem svého zvukového studia PyHa. To je zaměřeno převážně na mastering a mixáž nahrávek různých hudebních žánrů a tvorbu zakázkové muziky.


V loňském roce vydal sólovou desku "Vinetů na netu"

pod pseudonymem Pý Ejdž senior.

Do Svitav přijede se svojí ženou Vlaďkou, která je také členkou plzeňské legendární kapely Navzájem.


https://open.spotify.com/artist/1UNVeq3dobrm476cM9SoIM...


Vstupné zdarma

Dobrou náladu a uši s sebou!